Kamil Kocik

Rozwiązania

Rozwiązania

Analiza biznesowa

Analityka Biznesowa ma na celu sprawdzenie czy procesy działające w Państwa firmie funkcjonują zgodnie z ich przeznaczeniem. Skuteczność działów windykacji, potencjał zasobów ludzkich i wiedzy którą dysponują jest kluczowy w osiągnięciu celów.

Rozwiązania dla skuteczniejszej windykacji

Doradzam w kwestii skutecznej strategii odzyskiwania należności, jeśli wszelkie próby polubownej mediacji zawodzą. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań, zarówno technologicznych jak i merytorycznych ma za zadanie zwiększyć wydajność procesów związanych z windykacją. 

Skuteczna windykacja to także odpowiednio przeszkoleni pracownicy, a właściwy program szkoleń zwiększa ich kompetencje. Moje szkolenia charakteryzują się przede wszystkim odpowiednim treningiem w oparciu o praktyczne symulacje fabularne poprzedzone stosownym przygotowaniem merytorycznym w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Networking

Działając w sektorze relacji w biznesie, ważne jest, aby utrzymywać kontakt z profesjonalistami w każdej z dziedzin, która będzie skutecznie wspierać rozwój biznesu. Kreacja medialna wizerunku, zasoby ludzkie, optymalizacja kosztów – to jedne z głównych czynników odpowiadających za rozwój firmy.

Dane kontaktowe

Telefon: 739 653 624

Email: [email protected]

Kontakt

Zapraszam na spotkanie przy kawie. Wierzę, że networking to jedna z najistotniejszych części dobrze prowadzonego biznesu.